Magazín o grilování

Seřadit podle: data přidání Sestupně Vzestupně názvu Sestupně Vzestupně

Svíčka značky WoodWick

Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný.

Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.
Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí!


Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Designově propracovaná svíčka ve skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

09.06.2017 celý článek

Nádherná zima a Valentýn

Přátelé grilování,

zimá přináší nádherné zážitky,

Gatronomické zážitky umocní romantická atmosféra stolování. Příjemná sklenka dobrého červeného vína, máme úžasné jihoamerické červené. Leden uteče jako voda a bude tu Valentýn, ale i bez něj přijďte si k nám vybrat milé pozornosti pro vaše drahé polovičky. Weber doplňky, koření, vínko nebo nádherné romantické svíčky a svícny. Dárkové balení dodáváme na základě vašeho přání.

19.01.2017 celý článek

Otevírací doba v období vánočních svátků

Naše grilcentrum je zde pro vás:

Obrázek

Úterý 27/12 od 9:00 do 18:00

Středa 28/12 od 9:00 do 18:00

Čtvrtek 29/12 od 9:00 do 18:00

Pátek 30/12 od 9:00 do 18:00

25.12.2016 celý článek

Podzim z Grilcentrem

 

Přichází období chladnější .....ale oheň vždy krásně přidá na pohodě.  Uvažovali jste o našem Weber ohništi? Teď je příležitost, přijďte k nám rádi vám ho předvedeme. Užijete se úžasné podzimně zimní zahradní relaxace, a možná nějaký buřtík. Na to máme u nás krásné opekací držáky.

08.11.2016 celý článek

Změny otevírací doby prodejny

Vážení a milí zákazníci, dovolujeme si vás informovat, že v sobotu 3/9, a pondělí , úterý 5-6/9/2016, je prodejna Grilcentrum uzavřena.

Omlouváme se vám a těšíme se na Vás ve středu 7/9/2016. S úctou team grilcentra.

01.09.2016 celý článek

Grilcentrum - pátek 12/8 a sobota 13/8/2016

Vážení zákazníci dovolujeme si vás informovat , že 12-13/8/2016 je zavřeno. Děkujeme za pochopení vaše Grilcentrum

06.08.2016 celý článek

Robotický čistič grilů - vyzkoušeli jsme za vás !!!

Nově v našem Grilcentru nabízíme robotický čistič grilů značky "Grillbot". Nejdříve jsme ho vyzkoušeli na našem Weber grilu, konkrétně na Summitu, abychom vám mohli tento čistič opravdu doporučit.

Po skončení grilování umístíte Grillbot na grilovací rošt vašeho grilu, nastavíte čas doby čištění, stisknete tlačítko, zavřete víko grilu a necháte Grillbot pracovat za Vás. Doporučujeme Vám tohoto skvělého pomocníka k vašemu grilu. Nabízíme ho ve dvou barevných variantách červené a černé.

Image result for image grillbotImage result for image grillbotImage result for image grillbot

30.07.2016 celý článek

STEIN - designové nádobí s novou 3vrstvou technologii

Image result for nádobí STEinImage result for nádobí STEin

Představujeme vám elegantní designové nádobí značky STEIN. Značka STEIN představuje top v designu a technologiích výroby . Vyjímečné vlastnosti zaručují vaši spokojenost a radost z vaření. Novinkou je 3Vrstvé provedení, které přenáší teplo až 5krát rychleji, než je u klasického nádobí se sendvičovým dnem. Šetříte tak časem a energii. Nízký teplotní rozdíl dna a stěn zaručuje rychlejší vaření i při nižší nastavené teplotě a rovnoměrnou úpravu pokrmu. Vysoká odolnost a teplotní stabilita. Lze použít na všech typech varných ploch včetně indukční. Doživotní záruka. U nás v prodejně se můžete podívat na jednotlivé hrnce a pánve, rozhodnout se mezi jednotlivými kousky či celou sadou.

Hrnec_tepany-řez-3-vrstvy-stein

30.07.2016 celý článek

Stránkování 1

Magazín