Marinovaná žebra na LOTUS bezkouřovém grilu

» » » » Marinovaná žebra na LOTUS bezkouřovém grilu

Máme pro vás další novinku v našem grilcentru, a to bezkouřové elegantní grily LOTUS. Jako vždy, jsme nejdříve sami vyzkoušeli. Gril Lotus je opravdu připraven grilovat během 2-3 minut, a takhle vyšla naše marinovaná žebra.

Jedná se o přenosný gril na dřevěné uhlí značky LOTUS. Díky své velikosti a tašce pro přenos, která je součástí ceny, si tento gril můžete vzít kamkoliv sebou. Je dostupný v mnoha barevných variantách a se zcela bezkouřovým provozem.

Tento základní model nabízí zásobník na uhlí o velikosti 150 gramů, velmi užitečné je pak i to, že rozebíratelné části jsou umyvatelné v myčce, což vám usnadní údržbu. Ventilátor, který se stará o to, aby nevznikal kouř, přitom funguje na tužkové baterie. Zpracování a koncept grilu má dvouplášťovou konstrukci, takže nehrozí popálení a můžete jej klidně přinášet i při grilování.

Maximálně bezpečný provoz je zajištěn. Gril se z vnější strany skutečně vůbec nezahřívá, a proto může být položen například přímo na stole, což vám umožní grilovací párty přímo na jídelním stole .


Magazín