Weber barbecue systém „GBS

» » » » Weber barbecue systém „GBS

Weber barbecue systém „GBS“

Tradiční grilování, které představovalo položení klobás a masa na rošt, je již hudba minulosti. Díky Weber gurmánskému systému „GBS“, který vám nyní představujeme, vás vtáhneme do kulinářských lahůdek a radostí, které vám přinese poznávání a použití systému GBS, který zahrnuje například pánev wok, litinovou pánev nebo rošt „sear grate“, ale i třeba kámen na pizzu s madly.
Nejdříve si představíme GBS grily, které mají standartně integrovaný grilovací rošt s GBS, a tak můžete automaticky využít veškeré GBS výměnné komponenty.
Jsou to : Master Touch GBS, Performer GBS , Spirit GBS, Genesis GBS a Summit GBS.
U těchto grilů, lze vyjmout kruhový střed a místo něj vložit vámi vybraný komponent.  Pojďme si nyní představit všech šest komponentů, které vám otevřou zcela nové  možnosti a chuťové zážitky při grilování. Všechny komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které optimálně rozvádějí teplo.
Litinový rošt „Sear Grate“ zajistí skvělý zážitek milovníkům steaků, neboť s ním velmi jednoduše dosáhnete charakteristické grilovací mřížky.
Litinová pánev vám pomůže zpracovat drobné kousky zeleniny, houby, krevety, ryby nebo si jen pro radost udělat sázená vejce venku v přírodě.
Stojan na drůbež, někdy říkáme design „2v1“. Připravíte v něm lahodné kuře, obklopené zeleninou, ale překvapivě třeba i mramorovou bábovku.
Kámen na pizzu s madly je vyroben ze vzácného nerostu cordieritu. Na něm připravíte křupavá těsta pro pizzu, chléb, ale i deserty.
Wok, pokud jste milovníky lehké, lahodné a rychlé asijské kuchyně , musíte ho mít !
Litinový hrnec je univerzální pomocník, pro grilování a dušení. Překvapí vás rozmanitost pokrmů, které si v něm můžete podusit, upéct doma či na grilu.

ObrázekObrázek


Magazín

GrilCentrum Modřany

28. 9. je provozovna ZAVŘENA.!

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 08:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

28. 9. je provozovna ZAVŘENA.!

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek