Grilcentrum doporučuje

Seřadit podle: data přidání Sestupně Vzestupně názvu Sestupně Vzestupně

Ke grilu Genesis II zdarma iGrill 3

Ke grilu Genesis II zdarma iGrill 3

Akce byla platná do 30.4.2019
Ve spolupráci s Weberem Vám přináší jedinečnou akci, díky které můžete ke každému zakoupenému grilu Genesis II získat moderní teploměr iGrill 3 v hodnotě 2 999 Kč zdarma!

Teploměr iGrill 3 představuje nejmodernější příslušenství Weber, díky kterému budete mít vždy perfektní teplotu pro perfektní grilování. Digitální termosonda Weber iGrill 3 monitoruje pokrmy na grilu od počátku až do konce a zobrazuje teplotu v reálném čase na Vašem mobilním zařízení, na nějž si pouze potřebujete stáhnout Weber iGrill aplikaci, která je zdarma ke stažení pro iPhone i Android. Více informací o tomto teploměru naleznete na našich stránkách na tomto odkaze.

Jak akce funguje? Teploměry iGrill 3 jsou určeny především pro plynové grily Weber Genesis II, lze je totiž přímo zapojit do konstrukce grilu, do vstupu na postranním stolku všech grilů Weber Genesis II i Genesis II LX. A právě ke koupi těchto grilů Weber uvedený teploměr obdržíte. Stačí u nás na naší prodejně HIGHLIFE v Praze Modřanská 80, Praha 4 nebo na našem internetovém e-shopu www.highlife.cz zakoupit libovolný model z řady grilů Genesis II a teploměr Vám bude následně zcela zdarma dodán.

Otevírací doba v období vánočních svátků

Naše grilcentrum je zde pro vás:

Obrázek

Úterý 27/12 od 9:00 do 18:00

Středa 28/12 od 9:00 do 18:00

Čtvrtek 29/12 od 9:00 do 18:00

Pátek 30/12 od 9:00 do 18:00

Podzim z Grilcentrem

 

Přichází období chladnější .....ale oheň vždy krásně přidá na pohodě.  Uvažovali jste o našem Weber ohništi? Teď je příležitost, přijďte k nám rádi vám ho předvedeme. Užijete se úžasné podzimně zimní zahradní relaxace, a možná nějaký buřtík. Na to máme u nás krásné opekací držáky.

Grilcentrum - pátek 12/8 a sobota 13/8/2016

Vážení zákazníci dovolujeme si vás informovat , že 12-13/8/2016 je zavřeno. Děkujeme za pochopení vaše Grilcentrum

STEIN - designové nádobí s novou 3vrstvou technologii

Image result for nádobí STEinImage result for nádobí STEin

Představujeme vám elegantní designové nádobí značky STEIN. Značka STEIN představuje top v designu a technologiích výroby . Vyjímečné vlastnosti zaručují vaši spokojenost a radost z vaření. Novinkou je 3Vrstvé provedení, které přenáší teplo až 5krát rychleji, než je u klasického nádobí se sendvičovým dnem. Šetříte tak časem a energii. Nízký teplotní rozdíl dna a stěn zaručuje rychlejší vaření i při nižší nastavené teplotě a rovnoměrnou úpravu pokrmu. Vysoká odolnost a teplotní stabilita. Lze použít na všech typech varných ploch včetně indukční. Doživotní záruka. U nás v prodejně se můžete podívat na jednotlivé hrnce a pánve, rozhodnout se mezi jednotlivými kousky či celou sadou.

Hrnec_tepany-řez-3-vrstvy-stein

Robotický čistič grilů - vyzkoušeli jsme za vás !!!

Nově v našem Grilcentru nabízíme robotický čistič grilů značky "Grillbot". Nejdříve jsme ho vyzkoušeli na našem Weber grilu, konkrétně na Summitu, abychom vám mohli tento čistič opravdu doporučit.

Po skončení grilování umístíte Grillbot na grilovací rošt vašeho grilu, nastavíte čas doby čištění, stisknete tlačítko, zavřete víko grilu a necháte Grillbot pracovat za Vás. Doporučujeme Vám tohoto skvělého pomocníka k vašemu grilu. Nabízíme ho ve dvou barevných variantách červené a černé.

Image result for image grillbotImage result for image grillbotImage result for image grillbot

Grilujte jako profík - Weber kurzy grilování

Srdečně vás zveme na skvělé semináře o grilování . Za zhruba 4 hodiny se naučíte používat různé grilovací metody na grilech na dřevěné uhlí, na plynových a elektrických grilech v praxi. Zažijete prima zábavu a skvělá grilovací menu, která budete nejen připravovat, ale samozřejmě i konzumovat. Weber Gril Seminář LIVE! pod vedením šéfkuchaře Roberta Foukala a Davida Izáka z vás udělají "krále" grilování na vaší příští grilovací párty. To vše u nás v Grilcentru, Modřanská 80, Praha 4.

Nyní již 20/7/2016 od 18:00 do 22:00 hodin nabízíme "grilovací menu klasika" za prima letní cenu. Zažijete kuře na pivu, jak na perfektní steak, alsaský slaný koláč, grilované žampiony, a další 3 chody.

Srpen : 17/8/2016 17:00-21:00 ........grilovací menu "masové speciality" nabídne perfektní steak, jehněčí kotletky, grilované žampiony, fazole, ale i orientální pizzu a třeba vafle s horkými třešněmi.

Pro informace a rezervace volejte číslo: 602308830. Na každého účastníka čeká skvělý grilovací gurmánský zážitek, ochutnavka vína z naší nabídky, dárečky a příjemně strávený čas.

Image result for image weber grill partyImage result for image weber grill party

Barevný design Weber gril Q1200

Žijete naplno, milujete design a barvy?

Společnost Life Style Design s.r.o. vám představuje novinku letošního roku - veselé barevné provedení klasického plynového Grilu Weber Q1200. Weber design nabízí sedm barevných variant: fialový, fuchsiový, oranžový, zelený, modrý, šedý a černý. Tento Weber plynový gril vám bude vždy po ruce, a připraví vám kulinářské zážitky pro vás a vaše přátele, kdykoli a kdekoli, doma nebo na výletě. Je příruční, přenosný prostě praktický. Design a kvalita je prezentována provedením a vybavením.  Barevné víko a grilovací vana je z hliníkové slitiny se skleněnými vlákny, vestavěný teploměr je v poklopu víka, hořák je z ušlechtilé oceli, samozřejmostí je porcelánem smaltovaný rošt. Gril lze používat jak  plynovou kartuší, tak i s plynovou lahví s redukcí. Vše o Weber grilech www.grilcentrum.czImage result for image weber Q1200

Grily Weber a cenová strategie

Grily Weber a cenová strategie

Cenová strategie americké společnosti Weber-Stephen, odpovídá vysoké kvalitě, jež Weber grily a příslušenství představují. Naše „Grilcentrum“ se pyšní titulem „certifikovaný Weber World“, čemuž odpovídá prodejní plocha 170m2, a celý sortiment této značky.

Co to pro nás a ceny Weber znamená?

Vysoká kvalita a cena této značky je neměnná………..tedy sezonních slev se nedočkáte. Nemá tedy smysl čekat na slevy!!!! Naopak využijte začátku sezóny, kdy je celý sortiment dostupný.

Po několik let se ceny Weber značky na našem trhu neměnily, ke zvýšení cen došlo až loni v říjnu, a byla to také reakce na vývoj české koruny k americkému dolaru.

Najdete u nás ceny, které naleznete ve Weber magazínu pro rok 2016 „GRILL ON“.

Jsme konkurence schopni, a to se odráží v námi nabízených službách a přístupu. Budujeme si vztah k vám, našim zákazníkům…………příklad: pokud k  nám přijďte, a prokážete, že cena některého výrobku je u certifikovaného prodejce Weber nyní prodávána (a tedy na skladě) za nižší cenu než u nás, rozdíl ceny srovnáme.

Závěrem tedy říkáme, u nás nakoupíte nejlépe, jak profesionalitou tak i cenami.

Image result for weber grillsImage result for weber grillsImage result for weber grills

Proč nakupovat Weber grily a příslušenství v našem specializovaném grilcentru , a co nenajdete v multifunkčních nákupních centrech.

Jsme certifikovaný Weber partner a první „Weber World“ v ČR s prodejní plochou 170m2.

Jsme specialisté, máme tradici a praktické zkušenosti s Weber grily od roku 2006.

 • Poradíme vám, který gril přesně vyhovuje vašim potřebám
 • Doporučíme nezbytné příslušenství a podáme praktické rady
 • Máme individuální přístup a jsme časově flexibilní jak pro konzultaci, tak i prodej a dodání, dle vašich potřeb. Konzultaci a nákup lze naplánovat.
 • Vážíme si zákazníka, a to se nám historicky vyplácí, vracejí se k nám!
 • Celý Weber sortiment včetně veškerého příslušenství najdete u nás jak v kamenné prodejně, tak i na našem e-shopu, za stejné maloobchodní ceny

Zajišťujeme dopravu do 30km zdarma (včetně montáže).

Zajišťujeme vlastní pozáruční servis.

Zajišťujeme a poskytujeme grilovací kurzy, a to jak on-line, tak i praktické.

Nabízíme vždy něco „navíc“, tak, aby jste od nás odcházeli a mohli začít grilovat a pořádat zahradní party . Doplňkový sortiment představuje například :

 • Weber koření a marinády
 • Jihoamerické maso a vína
 • Wusthof aVictorinox kuchyňské a steakové nože
 • Kvalitní svíčky Yankee Candles a Party lite
 • Ohňostroje, prskavky

Na závěr to podstatné, pokud nás navštívite, jednoduše u nás zaparkujete , dozvíte se zajímavé informace a příjemně nakoupíte. Těšíme se na vaši návštěvu.

Dárková kazeta

Obrázek

Vážení přátelé,milovníci dobrého jídla a pití. Náš obchod grilcentrum.cz si pro Vás připravila super dárkovou kazetu, která obsahuje maso nejvyšší kvality a vynikající vína z jižní ameriky. Cena dárkové kazety je vždy upřesněna v závislosti na obsahu, který si sami vyberete.

Weber barbecue systém „GBS

Weber barbecue systém „GBS“

Tradiční grilování, které představovalo položení klobás a masa na rošt, je již hudba minulosti. Díky Weber gurmánskému systému „GBS“, který vám nyní představujeme, vás vtáhneme do kulinářských lahůdek a radostí, které vám přinese poznávání a použití systému GBS, který zahrnuje například pánev wok, litinovou pánev nebo rošt „sear grate“, ale i třeba kámen na pizzu s madly.
Nejdříve si představíme GBS grily, které mají standartně integrovaný grilovací rošt s GBS, a tak můžete automaticky využít veškeré GBS výměnné komponenty.
Jsou to : Master Touch GBS, Performer GBS , Spirit GBS, Genesis GBS a Summit GBS.
U těchto grilů, lze vyjmout kruhový střed a místo něj vložit vámi vybraný komponent.  Pojďme si nyní představit všech šest komponentů, které vám otevřou zcela nové  možnosti a chuťové zážitky při grilování. Všechny komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které optimálně rozvádějí teplo.
Litinový rošt „Sear Grate“ zajistí skvělý zážitek milovníkům steaků, neboť s ním velmi jednoduše dosáhnete charakteristické grilovací mřížky.
Litinová pánev vám pomůže zpracovat drobné kousky zeleniny, houby, krevety, ryby nebo si jen pro radost udělat sázená vejce venku v přírodě.
Stojan na drůbež, někdy říkáme design „2v1“. Připravíte v něm lahodné kuře, obklopené zeleninou, ale překvapivě třeba i mramorovou bábovku.
Kámen na pizzu s madly je vyroben ze vzácného nerostu cordieritu. Na něm připravíte křupavá těsta pro pizzu, chléb, ale i deserty.
Wok, pokud jste milovníky lehké, lahodné a rychlé asijské kuchyně , musíte ho mít !
Litinový hrnec je univerzální pomocník, pro grilování a dušení. Překvapí vás rozmanitost pokrmů, které si v něm můžete podusit, upéct doma či na grilu.

ObrázekObrázek

Chili Steak

Steak na WEBER GriluNa nejlepší chilli steak potřebujeme: 0,5kg vepřové krkovice, kapka olivového oleje, lžička nahrubo nadrcené chilli papričky, čtvrtku limetky a sůl. Chilli papričky nasekáme na malé kousíčky a vložíme do hmoždíře, poté přidáme olivový olej a zakápneme limetkou. Společně utřeme. Maso v takto připravené marinádě, necháme alespoň půl hodiny odležet a můžeme hodit na pořádně rozpálený gril. Solíme až na talíři!

otevřeno: Sobota 10:00 - 14:00

Prodejna Gril Centrum - Weber World Partner

Modřanská 80, Praha 4
Tel.: +420 602 308830
E-mail: grilcentrum@grilcentrum.cz

otevřeno:

Po-Pá 10:00 - 12:00 / 13:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00

Neděle po telefonické domluvě

+420 602 308830

Kompaktní zapalovací komín

Kompaktní zapalovací komín

ObrázekZapalovací set je určen pro všechny majitele kotlových grilů. Obsahuje Startovací komín na brikety Rapidfire, 12 podpalovacích kostek a 2 kg Weber briket Premium. Pro rychlou přípravu grilu, šetrný k životnímu prostředí.

Obrázek

Uzení

Kulinářská rozmanitost uzení

Obrázek

Uzení patří k nejstarším a nejpůvodnějším způsobům úpravy pokrmů. Ryby a maso jsou během procesu grilování vystavené kouři z ohně a nebo také kouři ze speciálních udících lupínků.

Tento proces - uzení - způsobuje, že grilovaný pokrm přijme vůni a chuť cedrového, olšového, jabloňového nebo třešňového dřeva. Záleží jen na tom, který druh udících lupínků použijete. Tím získá křupavá vepřová pečeně „novou“ chuť a stane se hitem příští grilovací párty.

Stále více fanoušků grilování přichází na chuť „uzení“. Objevte zde také vy všechno ohledně uzení s Weberem!

Magazín

GrilCentrum Modřany

Prodejna otevřena.!

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 08:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Prodejna otevřena.!

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 09:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek