Svíčka Bay Berry - vánoční vosmíková větvička - PLG15774

Skladem Svíčka Bay Berry - vánoční vosmíková větvička
cena: 965 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 797 Kč
Výrobce Design
Kód PLG15774
MOC 965 Kč (s DPH)
797 Kč (bez DPH)

Nádherná 2knotá svíčka ve skle. Vůně myrty je něčím typicky vánočním, prohřeje zimní večer a dodá klidnou pohodu, hoří 50 hodin. Věděli jste, že pokud někomu chcete popřát prosperitu, máte mu věnovat svíčku z myrtového vosku:-). Naše nabídka představuje velkou svíčku, která potřebuje vždy hořet několik hodin, aby vám odhořela souměrně, až do dna. Pak vám zůstane krásný červěný soudeček. Mytí pouze ručně.

Úžasný dárek.

Image result for partylite bayberry candle

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style