svícen na čajovky zlatý - vánoční - ID003

Na objednání svícen na čajovky zlatý - vánoční
cena: 150 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Design
Kód ID003
MOC 150 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Skleněný svícen 1ks

 

Provedení 8cm výška, lesklý design s prosvícením vánočního motivu hvězdiček . Obrázek třech svícnů je ilustrační foto pro představu barevného provedení v klasických barvách, červená, modrá, zlatá , stříbrná.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!