SK Maple Chipotle Grille Sauce 330ml - SK131101

Není skladem novinka SK Maple Chipotle Grille Sauce 330ml
cena: 249 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 205 Kč
Výrobce Stonewall Kitchen
Kód SK131101
MOC 249 Kč (s DPH)
205 Kč (bez DPH)

Stonewall Kitchen a její oceněná Maple Chipotle Grille Sauce dodává pikantní chuť na grilovanou zeleninu a maso. Spojte se s ohnivými chipotle papričkami pro opravdu zřetelnou omáčku, která je ideální pro vaše grilované maso.

Vítěz ceny vynikajícího špenátového koření

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril