Sicilian Lemon, 623g - YC21380

Skladem novinka Sicilian Lemon, 623g

Sicilský citron přináší citrusovou vůni ve velmi jemné a nevtíravé formě. Více informací

cena: 800 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 661 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC21380
MOC 800 Kč (s DPH)
661 Kč (bez DPH)

Milujete citrusové vůně.............italský likér Limoncino, pak je to rozhodně svíčka pro vás.

Popis vůně: Zářivá a sluncem prohřátá vůně zralých citrónů, která šíří přirozeně sladké a osvěžující aróma léta.

Popis provedení: Economy balení - nejvýhodnější cena na hodinu hoření! Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Doba hoření 110-150 hodin

Image result for image limoncinoImage result for image limoncino

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style