Sada kuchyňských nožů Dellinger Mirror, 3dílná - HDA10

Skladem novinka

Sada 3 kvalitních nožů (nůž šéfkuchaře, univerzální a loupací nůž), v dřevěné dárkové kazetě Více informací

cena: 3 499 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 2 891 Kč
Výrobce Dellinger
Kód DHDA10
MOC 3 499 Kč (s DPH)
2 891 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Luxusní 3dílná sada kuchyňských nožů Dellinger Mirror v dárkové kazetě

Luxusní sada 3 nožů Dellinger Mirror z 3vrstvé nerezové oceli 12cr12MOV, která je velmi dobrou alternativou k japonské oceli VG-10.

Velmi ostré a tvrdé řezné jádro z oceli 12cr12MOV, které je velmi dobře chráněno proti korozi a mechanickému poškození, tím že je vloženo mezi 2 vrstvy leštěné nerezové oceli SUS-430. Čepele těchto nožů procházejí kalením ve velmi přesných vakuových pecích, každý nůž je ručně broušený a při tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimořádné ostrosti.

Elegantní tmavé rukojeti západního tvaru jsou vyrobeny z extra odolného a stabilního materiálu G-10 a zpevněny jsou 3 nýty, které zajistí dokonalé spojení s čepelí. Rukojeti jsou vždy pečlivě ručně leštěné, ergonomicky tvarované a navržené pro vynikající ruční ovládání. Ergonomický design a tvar rukojetí nožů Dellinger Mirror Vám přinese pohodlí, vyvážení a snadné uchopení. Ovládání nože je tak velmi efektivní při každém druhu přípravných kuchyňských prací, jako je řezání, krájení a vykošťování.

Překrásná sada nožů je ideálním dárkem pro kohokoliv, kdo se často pohybuje v kuchyni a krájení je pro něj něco víc než jen nutné zlo.

 

Obsah sady:
  • Nůž šéfkuchaře (Chef knife 8"), délka čepele 205 mm
  • Univerzální nůž (Utility knife 5"), délka čepele 125 mm
  • Loupací nůž (Petty knife 3,5"), délka čepele 89 mm

 

Ostření a údržba:
  • Pro ostření nožů z nerezové oceli 12cr12MOV doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi, obraťte se na profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.
  • Nože z nerezové oceli 12cr12MOV nikdy neumývejte v myčce na nádobí! Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
  • Japonské nože nikdy nepoužívejte ke krájení tvrdých a zmražených potravin! Může dojít ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
  • Chraňte nože a jejich ostří před pádem, nebo nárazem!
  • K uložení nožů používejte magnetickou lištu nebo stojánek. Neukládejte je do příborníku mezi ostatní nože.

 

Záruka Dellinger:

Produkty, které Vám dodá Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha spokojenými zákazníky. Každý kus je zabalen v luxusním balení a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Každý produkt, který Dellinger nabízí, je pečlivě kontrolován. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci..


Kuchyňské nože

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

GrilCentrum WEBER Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

 

Obrázek