Pink Sand, velký válec - YC24108

Na objednání Pink Sand, velký válec

Růžový písek Více informací

cena: 699 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 577 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC24108
MOC 699 Kč (s DPH)
577 Kč (bez DPH)

Vábí vás moře a písečné pláže..............

Vůně "Růžové písky" vás přímo odvane na exotický ostrov s překrásnou vůní svěžích a zářivých citrusů, sladkých květinových tónů a kořeněnou vanilkou. Osvěžující, jemná a žensky delikátní vůně.

Popis provedení: Elegantní velký skleněný válec. K dispozici u nejprodávanějších vůní. Zcela nové provedení vonných svíček, vyšší a štíhlejší, s 1 knotem. Déle hoří a přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů.

Doba hoření:65-90 hodin

Doporuční: vytvořte si kombinaci velikostí válců (nálepky se jménem vůně lze snadno odloupnout)

Image result for image yankee candles pink sandImage result for image of pink sand beach

Image result for image yankee candles pink sand válec

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style