Picanha - květová špička, URU - M002

Skladem novinka

Cena za 1 kg, pouze osobní odběr - nelze zasílat přepravní společností.! Více informací

cena: 650 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 565 Kč
Výrobce Nowaco
Kód M002
MOC 650 Kč (s DPH)
565 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Picanha - květová špička

Vrchní část hovězí zadní kýty i s tukovým krytím. Picanhu grilujeme, nebo pečeme zpravidla vcelku a poté krájíme na plátky.

Použití:

Způsob úpravy je stejný jako u hovězího zadního s tukovým krytím. Picanha má však svou specifickou jedinečnou chuť, protože pochází z jiného místa. Pro labužníky doporučujeme potřít část masa, která nemá tukovou vrstvu, ochucující složkou - např. bylinkovým pestem nebo směsí z parmezánu, hrubé soli, česneku a olivového oleje. Picanhu obraťte tukovou vrstvou dolů a pečte po dobu 1 hodiny a 50 minut v horkovzdušné troubě rozehřáté na 95 °C. Poté filujte na tenké plátky.

 • Maso po vyjmutí z vakuového balení osušte utěrkou a nechejte přibližně hodinu vydýchat a vytemperovat na pokojovou teplotu.
 • Tukovou vrstvu neodřezávejte, dodá masu během přípravy výjimečnou chuť a vůni.
 • Pokud nemáte tučné rádi, oddělte jej až na talíři.
 • Část masa, která nemá tukovou vrstvu, potřete směsí z parmezánu, hrubé soli, česneku (2-3 stroužky) a olivového oleje.
 • Picanhu pečte tukovou vrstvou dolů. Při váze picanhy 1,30 kg pečte 1 hodinu a 35 minut v horkovzdušné troubě rozehřáté na 90°C.
 • V klasické troubě při pečení dole i nahoře zkraťte dobu pečení o 5-10 minut. Při vyšší váze picanhy prodlužte dobu pečení na každých 100 g o 5 minut.
 • Před podáváním nechte ještě cca 5 minut odpočinout a poté filujte na tenké plátky.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 09:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 09:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek