Pedigree Tasty Bites Chewy Cubes kuřecí 35 g - PED104

Skladem Pedigree Tasty Bites Chewy Cubes kuřecí 35 g
cena: 24 Kč 19 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 15 Kč
Výrobce Pedigree
Kód PED104
MOC 19 Kč (s DPH)
15 Kč (bez DPH)

Měkké kostky, odměna značky pedigree dle osvědčeného receptu. Měkké kostky s masovou chutí, nekřupou a nedrobí. Odměny o rozměru 1,5cm jsou vhodné pro malá a střední plemena. Rychlá  odměna, která dlouho nezdrží a může se běžet dál.

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% drůbežího), oleje a tuky, minerální látky, semena, bylinky.

Analytické složky: protein 19,6%, tuk 11%, obsah anorganických látek 8,3%, hrubá vláknina 2%, vlhkost 14%.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style