Otáčecí špíz pro grily Pulse 1000/2000, Weber 7660 - GW7660

Skladem Otáčecí špíz pro grily Pulse 1000/2000, Weber 7660

Rotisserie s elektromotorem, pro grily Weber Pulse 1000/2000 Více informací

cena: 4 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 4 123 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7660
MOC 4 990 Kč (s DPH)
4 123 Kč (bez DPH)

Otáčecí špíz - rotisserie pro grily Pulse 1000 a 2000, Weber 7660

Nerezový otáčecí špíz s elektromotorem, určený pro elektrické grily Weber Pulse 1000 a 2000.

Rotisserie je vybavena elektrickým motorem (220V) a protizávažím, usnadňujícím rovnoměrné otáčení grilovaného pokrmu. Otáčecí špíz je vhodný na drůbež a pečeně do hmotnosti cca 4 kg. Vidlice jsou navrženy tak, aby udržely jak velké, tak i menší kusy masa. Roztažitelný tepelný štít z nerezové oceli poskytuje ochranu před žárem a umožňuje při rožnění dosahovat vždy skvělých výsledků.

Proměňte váš gril na zahradní otáčecí špíz. Pomalu pečené křupavé, ale šťavnaté celé kuře po jemná žebírka. Rotisserie jemně otáčí jídlo nad grilovacím roštem a vytváří šťavnaté maso, které podlévá samo sebe, přímo ve Vaší zahradní kuchyni.

Vlastnosti:

  • Sada rožně, vidlic, nerezového štítu a elektromotoru
  • Pomaloběžný elektrický motor pro vysokou zátěž
  • Vyrobeno z nerezové oceli

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!