Olive + thyme 411g - YC27198

Na objednání novinka Olive + thyme 411g

Velmi příjemná a jedinečná kompozice oliv a tymiánu s uklidňujícím efektem pro mysl. Více informací

cena: 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 487 Kč
Výrobce Yankee Candle
Kód YC27198
MOC 590 Kč (s DPH)
487 Kč (bez DPH)

Intenzívně svěží bylinková vůně středomořského pobřeží s olivovými listy, citróny, lehkým dotekem pomerančů a pižma.

Popis provedení: Nejprodávanější balení našich svíček. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří za 68-90hodin.

 

Image result for Olive thyme imageImage result for thyme images

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style