Ochranný obal Premium, pro Pulse 2000, Weber 7140

Skladem Ochranný obal Premium, pro Pulse 2000, Weber 7140

Pro elektrické grily Weber Pulse 2000 Více informací

cena: 899 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 742 Kč
Výrobce Weber
Kód GW7140
MOC 899 Kč (s DPH)
742 Kč (bez DPH)

Ochranný obal Premium, pro Weber Pulse 2000

Prémiový ochranný obal pro elektrické grily Weber Pulse 2000 bez stojanu. Obal je vyrobený z odolného, prodyšného polyesteru, který dodává skvělou ochranu proti slunečnímu záření, povětrnostním vlivům, prachu a nečistotám. Upevňovací pásky zajišťují, že obal zůstane na svém místě i za silného větru.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!