Nůž šéfkuchaře Deluxe, Weber 17070 - 17070

Skladem

Nůž šéfkuchaře, délka čepele 24 cm Více informací

cena: 1 355 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 119 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17070
MOC 1 355 Kč (s DPH)
1 119 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Deluxe nůž šéfkuchaře, Weber 17070

Všestranný nůž šéfkuchaře, vyrobený z kvalitní ušlechtilé oceli, je nepostradatelným pomocníkem každého grilmastera. Nůž Weber 17070 je vhodný pro krájení, sekání, řezání i drcení. Nůž je osazen ergonomickou rukojetí pro příjemný a bezpečný úchop.

Vlastnosti:

  • Nůž šéfkuchaře, vyrobený z kvalitní Německé ušlechtilé oceli
  • Ergonomická rukojeť zaručuje pevný a pohodlný úchop
  • Rukojeť a čepel nože jsou dobře vyvářené
  • Délka čepele: 24 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!