Nůž na zeleninu, 23 cm, Napoleon - 55215

Skladem novinka

Kvalitní nůž na zeleninu, vyrobený z prémiové německé oceli, délka čepele 9 cm Více informací

cena: 599 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 495 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN55215
MOC 599 Kč (s DPH)
495 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Kvalitní nůž na zeleninu, vyrobený z prémiové německé oceli. Díky kratší čepeli s velmi ostrou špičkou je ideální na čištění, loupání a krájení ovoce a zeleniny. Díky full-tang konstrukci je nůž mimořádně odolný a jeho dvojitě nýtovaná ergonomická rukojeť umožňuje pohodlný a bezpečný úchop. Čepel ostrá jako břitva snadno nakrájí každou surovinu bez potrhání.

Parametry:

  • Ocel: X50CrMoV15
  • Délka čepele: 9 cm
  • Celková délka: 23 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!