Nowaco Picanha - M002

Na objednání novinka Nowaco Picanha
cena: 862 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 712 Kč
Výrobce Nowaco
Kód M002
MOC 862 Kč (s DPH)
712 Kč (bez DPH)

Cena je za 1 KgPopis:- Pochází ze zadní čtvrtě.- Osahuje sval: M. gluteobiceps Použití:Způsob úpravy je stejný jako u hovězího zadního s tukovým krytím. Picanha má však svouspecifickou jedinečnou chuť, protože pochází z jiného místa.Pro labužníky doporučujeme potřít část masa, která nemá tukovou vrstvu, ochucujícísložkou - např. bylinkovým pestem nebo směsí z parmezánu, hrubé soli, česneku a olivovéhooleje. Picanhu obraťte tukovou vrstvou dolů a pečte po dobu 1 hodiny a 50 minutv horkovzdušné troubě rozehřáté na 95 °C. Poté filujte na tenké plátky. PICANHA· Maso po vyjmutí z vakuového balení osušte utěrkou a nechejte přibližně hodinuvydýchat a vytemperovat na pokojovou teplotu.· Tukovou vrstvu neodřezávejte, dodá masu během přípravy výjimečnou chuť a vůni.Pokud nemáte tučné rádi, oddělte jej až na talíři.· Část masa, která nemá tukovou vrstvu, potřete směsí z parmezánu, hrubé soli, česneku(2-3 stroužky) a olivového oleje.· Picanhu pečte tukovou vrstvou dolů. Při váze picanhy 1,30 kg pečte 1 hodinu a 35minut v horkovzdušné troubě rozehřáté na 90°C. V klasické troubě při pečení dole inahoře zkraťte dobu pečení o 5-10 minut. Při vyšší váze picanhy prodlužte dobupečení na každých 100 g o 5 minut.· Před podáváním nechte ještě cca 5 minut odpočinout a poté filujte na tenké plátky.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje