Napoleon PRESTIGE PRO825RSIBPSS - gril se dvěma víky - PRO825RSIBPSS

Skladem Napoleon PRESTIGE PRO825RSIBPSS - gril se dvěma víky
cena: 169 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 140 487 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNPRO825RSIBPSS
MOC 169 990 Kč (s DPH)
140 487 Kč (bez DPH)

Plynový gril Napoleon PRESTIGE PRO825RSIBPSS - gril se dvěma víky. Naprostá špička mezi grily.

Plynový gril Napoleon PRESTIGE PRO825RSIBPSS - pozdravte krále. Vítejte v lize mistrů. Fenomenální gril se dvěma víky představuje naprostou špičku mezi grily a zastíní jakéhokoliv kolegu na grilovacím poli. Jedná se naprosto dokonalý, profesionální, špičkový, vysoce kvalitní, velmi vybavený kanadský gril a nejvyšší model z top modelové řady grilů Napoleon s označením Napoleon PRESTIGE PRO. Gril přináší naprosto novéá měřítka do oblasti grilování. Stylovému ovládacímu panelu dominují podsvícené ovládací knoflíky Night-Light.

Větší víko skrývá 4 nerezové trubicové hořáky, 1 zadní keramický infračervený hořák pro opékání na otočném rožni a jeden malý spodní trubkový hořák pro udící lupínky, na které je v grilu speciální zásuvka. Pod menším víkem je skryto "steakové království" - nachází se zde 2 spodní keramické infračervené hořáky Sizzle Zone pro prudké opékání steaků a 1 trubkovým nerezovým hořákem mezi nimi. Tak bezpečně docílíte extrémně vysoké teploty pro prudké opékání steaků. V levé postranní polici se nachází kruhový hořák pro přípravu příloh. V pravé polici je zásobník na led s krájecím prkénkem. Robustní konstrukce s prostorným úložným prostorem je osazena velkými koly pro snadnější manipulaci.

Lift Easy systém zaručí snadnou a lehkou manipulaci s oběma víky, navíc důmyslně šetří prostor při jejich otevření. Myšleno na hloubku, tzn. gril, ačkoliv je opravdu velký, lze přisunout velmi blízko ke zdi, aniž by do ní víka narážela. Víka jsou vybavena halogenovým osvětlením a obě grilovací plochy jsou vybaveny ohřívacím roštem, který zvětšuje grilovací plochu a navíc slouží k udržovaní již hotových pokrmů.

Luxus, luxus, luxus...

Těžko naleznete honosnější a vybavenější gril. Gril je v provedení na propan-butan. Materiál, provedení, design a nadstandardní výbava poskytuje vše pro nejnáročenější grilování. Nadstandardní záruka je navíc důkazem, že to kanadský výrobce grilů Napoleon myslí s grily vážně. Bohatá výbava grilu PRESTIGE PRO825RBIPSS z váhou 205kg uspokojí veškeré požadavky náročného milovníka grilovaných pokrmů.

 

. Naprostá špička mezi grily.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon

GrilCentrum Modřany

28. 9. je provozovna ZAVŘENA.!

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 08:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

28. 9. je provozovna ZAVŘENA.!

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek