Napoleon Prestige BIPRO 665 - NNBIPRO665RBIPS

Na objednání doprava zdarma Napoleon Prestige BIPRO 665
cena: 93 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 77 669 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNBIPRO665RBIPS
MOC 93 980 Kč (s DPH)
77 669 Kč (bez DPH)

Nejvyšší třída vestavbových grilůGrilujte na profesionální úrovniModel Prestige BIPRO 665 je vlajkovou lodí a nabízí to nejlepší, co Napoleon umí.Nejvyšší kvalita, nejlepší design a nejširší funkce spolu s největší grilovací plochou vyrobená přímo v kanadské centrále v Barrie. Vlastnosti modelu BIPRO665RBIPSS:Celkem 7 hořáků (5x trubice z nerezavějící oceli, 1x zadní nerezový infra hořák, 1x hořák na dřevěné vonné šupiny).Víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBEelektronické zapalování JET-FIRE & Crossovernerezové rošty WAVEnerezový vyjímatelný ohřívací roštnové osvětlení knoflíků i-Glow Night-Light™osvětlení vnitřku grilu na 220Vintegrovaná zásuvka na dřevěné vonné šupinycelkový výkon 25,2 kWgrilovací plocha 94 x 46 cm, celková plocha vaření 4324 cm2podstavec není součástíPresident´s Limited Lifetime Warranty dlouholetá zárukavyrobeno v Kanaděprovedení na propan-butanZadní infračervený hořáknerezový trubkovýZadní infračervený hořák je určen především pro grilování na otočném rožni. Masivní nerezové krytí zabrání poškození hořáku.Vložka na dřevěné vonné šupinypro ještě lepší aromaIntegrovaná zásuvka na dřevěné vonné šupiny včetně samostatného hořáku Vám jednodušše nabízí možnost dokonalého aroma pro Váš grilovaný pokrm.Namočené dřevěné vonné šupiny nasypte do zásobníku a malý hořák zajistí pomalé pálení, čímž vznikne aromatický kouř.Vnitřní osvětleníGrilujte jako ve dneSoučástí systému podsvícení knoflíků je i vnitřní osvětlení grilovací plochy 2 lampičkami. Grilování za tmy již není problém.Podsvícení ovládacích knoflíkůNight LightVečerní grilování bude díky podsvíceným ovladačům jednoduché a efektní. Stačí zapojit kabel do zásuvky 220V a stlačit vypínač.Kryty hořákůdvojité masivní nerezovéKrytí hořáků je z masivních nerezových stříšek, které se u modelů Prestige překrývají a minimalizují možné riziko vzplanutí odkapávajících šťáv.Nerezové roštyvlnité WAVENa hlavní grilovací ploše se nacházejí 2 vlnité nerezové rošty o průměru 9,5 mm.Příslušenstvína mnoho způsobůZ nejčastěji poptávaného příslušenství, které se můžete přikoupit, můžeme zmínit litinovou desku (56040), kterou se může nahradit jeden z roštů, sada otočného rožně (69212), krycí obal (68646), vložku na dřevěné uhlí (67731) či mnoho dalšího z nářadí a doplňků.Novou možností je i dokoupení samostatného vestavbového kulatého hořáku (N370-0504) vedle samotného grilu či možnost přikoupení infračerveného hořáku (N370-0729) pro výměnu za jeden stávající vnitřní trubkový hořák (od února 2017).Součástí dodávky není také připojovací hadice s regulátorem. Standardně se předpokládá dodání montážní firmou. Pokud by Vám stačila délka 1m, pak můžete objednat naši sadu Didamat.Součást Vaší zahradysoučást Vašeho života..Zobrazená kombinace, je pouze ukázkou, jak si můžete vestavný gril BIPRO665 integrovat do Vaší zahrady.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon