Napoleon Plynový přenosný gril TQ285 - NTQ285

Skladem doprava zdarma Napoleon Plynový přenosný gril TQ285
cena: 8 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 7 429 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NTQ285
MOC 8 990 Kč (s DPH)
7 429 Kč (bez DPH)

Grilování na cestáchPlynový grilDůmyslnostTechnické propracováníTechnické propracování kanadských kontruktérů, kteří se zaměřili na funkčnost, praktičnost a design. Díky grilu TQ285 si tyto vlastnosti můžete nyní užívat také na Vašich cestách s přáteli a rodinou..Variabilitapraktická velikost griluCestovní gril má variabilní nožičky, které můžete ukotvti na zemi při Vašem grilování v přírodě, a získat tak lepší stabilitu celého grilu.KapacitaDostatek prostoru pro grilováníCestovní gril NAPOLEON TravelQ TQ285 Vám svým  rozměrem 60 x 49 x 35 cm poskytne dostatek prostoru pro Vaše grilování na výletech ať už po krásách České republiky nebo rozmanitých světových krajů..Extra velká plocha vaření 1840 cm2JET-FIREBezpečný systém zapalováníElektrický spolehlivý systém zapalování pro plynové grily Napoleon nalezneme také u cestovního grilu.ACCU-PROBEintegrovaný teploměrDetailní propracování můžeme vidět také na integrovaném teploměru, díky kterému můžeme sledovat aktuální stav teploty v grilu a využít vhodného okamžiku pro uložení surovinu na gril, tak aby se ihned zatáhla a neztratila šťavnatou chuť.OvládáníFunkční propracováníU cestovního grilu je kladen důraz především na praktičnost, funkčnost a design, což můžeme vidět na snadno manipulovatelném ovládní tohoto grilu. Oba hořáky jsou samostatně ovladatelné. Nabízí se Vám tedy možnost nepřímého grilování.Grilovací roštsmaltovaný litinovýVlnitý oboustranný půlený rošt s větrací mřížkou o celkové ploše pro grilovaní 1840cm2Parametry přenosného grilu2 trubicové nerezové hořáky jednotlivě zapalovatelné systémem JET-FIREsmaltovaný litinový vlnitý oboustranný půlený roštuzamykatelné víko v modré metalíze s teploměremsklopné nožičky s miskou na odpadní tukstandardní připojení na plynové kartuše typu Primusmožnost rozšíření o připojení k plynové láhviextra velká plocha vaření 1840 cm2výkon až 4,1 kWochrana proti větrurozměry 60 x 49 x 35 cm (složená výška 28 cm), váha 12 kgZáruka kvality : Napoleon PresidentPřipojení k plynové kartušiDOPORUČENÍPřenosný gril Travel TQ285 je standardně vybaven připojením na plynovou kartuši (obr. A), kterou je možno objednat či zakoupit ve specializovaných obchodech. Typ šroubení kartuše je Primus (ze závitem).Pokud by jste však rádi využívali standardní plynovou lahev 5 nebo 10kg, tak Vám doporučujeme pořídit si ke grilu navíc sadu adapteru a připojovací hadici s reduktorem a nátrubek NP01007+NP01015 (obr. B).Příslušenstvíjako vhodný doplněk ...Tento gril můžete rozšířit například litinovou deskou místo jednoho roštu pro lepší grilování drobných surovin, či tašku na snadné a čisté přenášení.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon