Napoleon Plynový gril Triumph 410 - NT410SBPK

Skladem doprava zdarma Napoleon Plynový gril Triumph 410
cena: 19 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 16 512 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NT410SBPK
MOC 19 980 Kč (s DPH)
16 512 Kč (bez DPH)

Grilování na plynuDomácí grilování na zahraděVariabilitaGrily řady Triumph jsou vyhledávány pro své variabilní prostorové využití,  tedy sklopné boční police.JET FIREBezpečný systém zapalováníZapalovací systém JET FIRE Vám zaručí bezpečné grilování na plynových grilech Napoleon. Zapalovací systém je řízen elektonicky, díky čemuž zaručuje vyšší kontrolu a bezpečnost.Smaltovaný litinový roštmísto pro Vaše grilováníKanadský gril Triumph 410 Vám může nabídnout ke grilování celkovou varnou plochu 2.643m2.Otevírák lahvívždy po rucePro zvýšení Vašich požitů při grilování je ke grilu integrován praktický otevírák lahví.Boční hořák s poklopemvyužijte maximálně prostorBoční hořák je vhodný pro přípravu dalších pokrmů pro Vaší plánovanou hostinu.Příslušenstvía další možné doplňky ... Nabízí se široké spektrum příslušenství, např.: krycí obal, sada otočného rožně, litinová grilovací deska, vložka na dřevěné uhlí a vonné šupiny ad.Technické parametry3 silnostěnné trubicové hořáky z nerezu1 postranní hořák na přípravu přílohsystém zapalování JET-FIREsmaltované litinové vlnité roštyohřívací horní roštsklopné boční odkládací police s integrovaným závěsem na příslušenstvíintegrovaný otevírák láhvísmaltované černé víko s integrovaným teploměremdveře z nerezavějící ocelistříbrně práškovaný vozík s brzděnými kolečkycelkový výkon 14,4 kWcelková plocha vaření 2643 cm2

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon