Napoleon Plynový gril Rogue 3 - R425SIBPSS

Na objednání doprava zdarma Napoleon Plynový gril Rogue 3 - R425SIBPSS
cena: 32 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 27 256 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNR425SIBPSS
MOC 32 980 Kč (s DPH)
27 256 Kč (bez DPH)

Plynový grilRogue 3Tento model je novinkou od Napoleona, patřící do střední kategorie mezi modely Triumph a LE/LEX.Je vyjímečný svojí výbavou, která obsahuje prvky patřící do nejvyšší kategorie.Špičková technika a funkcez modelů PrestigeKromě sklopných polic a nerezového provedení má tento model prvky známé z nejvyšších řad a modelů Prestige. Jedná se o vanu grilu z hliníkové slitiny, masivní dvojité nerezové kryty hořáků, nerezové vlnité rošty, dvojité nerezové víko s teploměrem či úložný prostor s místem i pro velkou plynovou láhev.Kvalita & dlouhá životnostmasivní nerezJak již bylo zmíněno, vnitřek grilu odpovídá kvalitám nejvyšších modelů Napoleon. Výhodou hluboké vany grilu je i optimální možnost použití příslušenství v podobě vložky na dřevěné uhlí, kterou změníte Váš plynový gril Rogue na uhelný a získáte další možnost grilování s bohatým aroma.Postranní infračervený hořák s krytemSizzle ZoneTento gril je nejmenším modelem značky Napoleon vybavený infračerveným keramickým hořákem Sizzle Zone, který je ideální pro přípravu špičkových steaků. Můžete ho samozřejmě využít i pro přípravu příloh na grilovacích mísách či pánvích.Uzavřená skříňs místem pro velkou láhevPod grilem za dvoukřídlými nerezovými dveřmi naleznete velký uzavřený úložný prostor s držákem na velkou plynovou láhev, což bylo doposud výsadou jen největších modelů.Stejně tak odkapávací výsuvné plato je dostupné zepředu, což zjedoduššuje údržbu a  odpadá nutnost gril otáčet.Odkládací prostoryháčky & poličkaNa bočních stěnách skříně grilu je možno uchytit poličku na Vaše příslušenství. Kromě toho na stranách bočních polic jsou háčky na zavěšení nářadí.Příslušenstvía další možné doplňky ...I k tomuto grilu existuje široké spektrum příslušenství, např.:krycí obal (68161)sada otočného rožně (69712)litinová grilovací deska (56425)či všeobecná vložka na dřevěné uhlí (67731) a vonné šupiny ad.Technické parametryR425SIBPSS4 hořáky ( 3 nerezové trubice, 1 boční keramický infra hořák SIZZLE ZONE)víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBEelektronické zapalování JET-FIREnerez vlnité rošty WAVEvana grilu z hliníkové slitiny s masivními kryty hořákůpolička na koření, věšáčky na nářadí a místo pro velkou plynovou láhevsklopné boční policevýkon až 15,6 kWrozměr grilovací hlavní plochy 60 x 45 cmcelková plocha vaření 4030 cm2prodloužená záruka až 15 rokůprovoz na propan-butanRozměr grilu: š 130 cm x h 64 cm x v 122 (186 s otevřeným víkem) cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon