Napoleon Plynový gril Rogue 2 - R425SBPK

Na objednání doprava zdarma Napoleon Plynový gril Rogue 2 -  R425SBPK
cena: 21 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 18 165 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNR425SBPK
MOC 21 980 Kč (s DPH)
18 165 Kč (bez DPH)

Plynový grilRogue 2Tento model je novinkou od Napoleona, patřící do střední kategorie mezi modely Triumph a LE/LEX.Je vyjímečný svojí výbavou, která obsahuje prvky patřící do nejvyšší kategorie.Špičková technika a funkcez modelů PrestigeKromě sklopných polic má tento model prvky známé z nejvyšších řad a modelů Prestige. Jedná se o vanu grilu z hliníkové slitiny, masivní dvojité nerezové kryty hořáků či úložný prostor s místem i pro velkou plynovou láhev.Postranní hořák s krytemV levé sklopné polici naleznete kruhový hořák, který je vhodný pro použítí s pánví na přípravu příloh nebo jinému vaření v hrnci. Uzavřená skříňs místem pro velkou láhevPod grilem za dveřmi naleznete velký uzavřený úložný prostor s držákem na velkou plynovou láhev, což bylo doposud výsadou jen největších modelů.Stejně tak odkapávací výsuvné plato je dostupné zepředu, což zjedoduššuje údržbu a  odpadá nutnost gril otáčet.Příslušenstvía další možné doplňky ...I k tomuto grilu existuje široké spektrum příslušenství, např.:krycí obal (68161)sada otočného rožně (69712)litinová grilovací deska (56425)či všeobecná vložka na dřevěné uhlí (67731) a vonné šupiny ad.Technické parametryR425SBPK4 hořáky ( 3 nerezové trubice, 1 boční hořák)víko se zabudovaným teploměrem ACCU-PROBEelektronické zapalování JET-FIREsmaltované litinové rošty WAVEvana grilu z hliníkové slitiny s masivními kryty hořákůvěšáčky na nářadí a místo pro velkou plynovou láhevsklopné boční policevýkon až 15,6 kWrozměr grilovací hlavní plochy 60 x 45 cmcelková plocha vaření 4030 cm215-letá omezená záruka President´s Limited Lifetime Warrantyprovoz na propan-butanRozměr grilu: š 130 cm x h 64 cm x v 122 (186 s otevřeným víkem) cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon