Napoleon Plynový gril LE3 485 nerez - NNLE485RSIBPSS

Na objednání doprava zdarma Napoleon Plynový gril LE3 485 nerez
cena: 37 980 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 31 388 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNLE485RSIBPSS
MOC 37 980 Kč (s DPH)
31 388 Kč (bez DPH)

Nejžádanější gril NapoleonBestsellers luxusním vzhledem nerezového provedení ...Roštyvlnité litinovés komfortní grilovací plochou celkem 4.016 cm2.Tyto vnitřní masivní vlnité rošty jsou upraveny tak, aby se minimalizovalo možné propadnutí drobných potravin. Můžete je využít i z opačné strany, kde se nabízí plošší design s menšími mezerami např. pro grilování zeleniny či drobných potravin nebo můžete jeden rošt nahradit litinovou desku, kterou nabízíme za příplatek z příslušenství.Sizzle ZoneBoční keramický infračervený hořákEnergie plamínků je pohlcena keramikou, která se rozžhaví a vytvoří teplotu až 980 °C. Díky tomuto žáru ze SIZZLE ZONE bude grilovaná surovina rychle zapečena, zůstane šťavnatá a plná chuti.Zadní hořák pro rožeňINFRAČERVENÁ TECHNOLOGIEDíky intenzivnímu žáru infračervené technologie od Napoleonu bude maso ihned zatáhnuto a neztratí svou šťavnatost a výbornou chuť! Více jak 10.000 plamínků vytváří teplotu až 980 °C. Tento hořák slouží pro grilování masa na otočném rožni, který můžete zakoupit v příslušenství.JET FIREBezpečný systém zapalováníZapalovací systém JET-FIRE vám zaručuje bezpečné grilování na plynových grilech Napoleon. Zapalovací systém je řízen elektronicky, díky čemuž zaručuje vyšší kontrolu a bezpečnost.Stylový designiGlowDesignové řešení grilu je podpořeno LED podsvícením ovládacích knoflíků,  které má nejen designový účel, ale také Vám přináší praktickou pomůcku při nočním grilování.Osvětlenígrilovací plochyTento gril je mimořádně vybaven i vnitřním osvětlením hlavní grilovací plochy na 220V. Ovládá se vypínačem společným pro osvětlení ovládacích knoflíků. Díky tomuto osvětlení není problém grilovat i za tmy a tím můžete bezproblémů prodloužit Vaší párty.  ICE BOXIntegrovaný chladící boxDo bočního prostoru grilu je integrován chladící box pro zvýšení komfortu při Vašem grilování. Tento prostor lze také využít jako krájecí plocha, tedy umístění krajecího prkénka. Příslušenstvía další možné doplňky ... Nabízí se široké spektrum příslušenství, např.: krycí obal, sada otočného rožně, litinová grilovací deska, vložka na dřevěné uhlí a vonné šupiny ad.Parametry grilu3 vnitřní nerezové trubkové hořáky1 vnitřní zadní keramický infračervený hořák pro rožeň1 boční keramický infračervený hořák Sizzle Zonechladící box + krájecí prkénkosmaltované litinové vlnité roštysystémem zapalování JET-FIRE.víko a dveře z nerezavějící oceliLED podsvícení ovládacích knoflíkůosvětlení hlavní grilovací plochy lampičkami na 220 Vcelkový výkon 22,2 kWcelková velikost vaření 5220 cm²Záruka kvality : Napoleon President

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon