Napoleon Pekáč nerez PRO (70023) - NN70023

Skladem Napoleon Pekáč nerez PRO (70023)
cena: 1 290 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 066 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN70023
MOC 1 290 Kč (s DPH)
1 066 Kč (bez DPH)

Grilujeme zeleninu

Nerez miskaPRO

Miska nerezová, jež je zahrnuta v sérii PRO, se značí tou nejvyšší kvalitou materiálu a designu.

Miska je ideální nádobou pro grilování zeleniny a jiných surovin, jež nelze přirpavovat samostatně na roštu, jelikož by Vám díky svému rozměru mohli propadnout zkrz samotný rošt. Pro snažší mamnipulaci a přípravu Vám doporučujeme využí grilovací misku.

 

Rozměr základny je 29 x 25 cm.

drobných surovin

PRO snadné grilování

drobných surovin

Pomocí perforovaného dna a bočních stěn misky prochází teplo snáze přímo ke grilovaným potravinám.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon