Napoleon Pánev litinová s odnímatelnou rukojetí (56003) - NN56003

Skladem Napoleon Pánev litinová s odnímatelnou rukojetí (56003)
cena: 799 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 660 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NN56003
MOC 799 Kč (s DPH)
660 Kč (bez DPH)

Pánev na gril

Litinová

Pro rychlou a snadnou přípravu některých pokrmů Vám můžeme doporučit pánev určenou přímo na gril, kde můžete bezstarovstně připravovat pokrmy, které by Vám na roštech mohly propadnou nebo protéct.

Rozměr pánve je 24 x 16 cm.

Snadná manipulace

Odnímatelná rukojeť

Snadná manipulace

Litinová pánev na gril má odnímatelnou rukojeť, která se využívá při manipulaci se samotnou pánví, avšak ve chvíli kdy je pánev usazená na gril, můžete rukojeť snadno  odejmout, tak aby Vám nezabírala prostor na grilu, nebyla horká nebo aby jste mohli uzavřít poklop i menšího grilu.
Součástí pánve je  také silikonová podložka.

 

 

s odejmutou rukojetí

Litinová pánev na grilu

s odejmutou rukojetí

Praktické řešení pro maximální využití pánve pod přiklopeným grilem.

Připravte nevšední jídlo na grilu

Menu na pánvy

Připravte nevšední jídlo na grilu

Úprava potravin na grilu není pouze o klasickém grilování masa, ale nyní pomocí Napoleon příslušenství můžete svým hostům připravit nevšední a originální hostinu při letním grilování.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grilcentrum.cz