Napoleon Gril na dřevěné uhlí Charcoal CART

Skladem doprava zdarma Napoleon Gril na dřevěné uhlí Charcoal CART
cena: 13 789 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 11 395 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNNK22CKC
MOC 13 789 Kč (s DPH)
11 395 Kč (bez DPH)

Grilování na dřevěném uhlíModernizovaný kotlíkový gril se stolkem a velkými kolečky je nejlepším modelem z řady kotlíkových grilů.Regulace přívodu vzduchus integrovaným teploměremStylové prvky potřebné pro Vaše kvalitní grilování.S přáteli a rodinou u griluposezení pod širým nebemDopřejte si zážitek příjemných chvil s Vašimi nejbližšími. Ergonomicky otočné a odklopitelné víko s masivním pantem je velmi jednodušše ovladatelné.Vyšší teplotaPřímé a nepřímé grilováníGrily na dřevěné úhlí mají výhodu vysoké teploty, příjemného aroma, romatických plamenů a také možnosti dvojího grilování. Pro suroviny jako jsou steaky, kuřecí maso, hamburgery, zeleninu apod. můžete využít metodu přímého grilování, která spočívá v rychlé tepelné úpravě, kdy surovina je kladena přímo nad rožhavené uhlíky.Nebo můžete využít druhou variantu a tzv. nepřímé grilování, neboli metoda grilování horkým vzduchem. Základním prvkem je rozložení žáru do stran. Tato variatnta je vhodná pro silnější suroviny, které vyžadují rovnoměrné grilování a propečení  celého pokrmu.Technickým detailem na obrázku je snadno vyjímatelný popelník a s ním i ovládání přísunu vzduchu pod rošt. Masívní litinový roštOtevírací a výškově nastavitelnýPohodlně a dle potřeby nastavitelný do 3 různých výšek s možností otevírání bočních poklopů pro snadné dosypání uhlí během grilování.Součástí grilu jsou i 2 plechové misky na dřevěné uhlí, které jsou vhodné pro nepřímé grilování.Parametry grilulitinový rošt otevírací a výškově stavitelný ve 3 polohách2 misky na dřevěné uhlívýklopné a otočné smaltované víko s teploměremakcentový kroužet v nerez oceliskládací postranní policevelký úložný prostornerezový boční panel s otvoryZáruka kvality :  Napoleon President    PříslušenstvíK tomuto grilu Vám doporučujeme "starter" na dřevěné uhlí, což je nádoba, kterou rychle a jednodušše rozpálíte dřevěné uhlí, které nasypete pro grilování do grilu.Dalším příslušenstvím je např. krycí obal, který vyřeší skladování mimo dům či trubka na vonné dřevěné šupiny, která vám přinese zajimavé aroma pro Vaše grilované maso.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon