Napoleon Gril Legend LD410SBPSS-1

Na objednání Napoleon Gril Legend LD410SBPSS-1
cena: 19 990 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 16 520 Kč
Výrobce Napoleon
Kód NNLD410SBPSS1
MOC 19 990 Kč (s DPH)
16 520 Kč (bez DPH)

Novinka roku 2019 - kanadský gril Legend LD410 je plynový zahradní gril určený pro domácí grilování. Jedná se o tříhořákový nerezový model, který jeurčený pro náročnější uživatele. Pokud si zvolíte tento gril, můžete se těšit z krásného designu a funkčnosti. Jednoduchým postupem snadno a rychle sklopíte boční police (obě dvě) a ušetříte spousty místa pro skladování. Boční hořák můžete využít pro vaše doplňkové vaření a přípravu dalších surovin. Litinové rošty ve tvaru vln pro minimalizaci možnosti propadnutí drobnějších kousků. Tyto masivní litinové rošty mají oboustranné provedení, kdy spodní strana je plochá a a otočením roštu vznikne vhodná grilovací plocha například pro zeleninu. Rošt je dělený, lze tedy jednu stranu nahradit litinovým tálem. Výbava: 3 silnostěnné trubicové hořáky z nerezu - 1 postranní hořák na přípravu příloh - systém elektronického zapalování JET-FIRE - vlnité litinové rošty - přídavný ohřívací vrchní rošt - sklopné boční odkládací police s integrovaným závěsem na příslušenství - integrovaný otevírák láhví - nerezové provedení - víko se zabudovaným teploměrem - dveře z nerezavějící oceli - 4 kolečka se zámkem proti pohybu.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Napoleon

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek