Miss Melody Omalovánky, kreativní sada Miss Melody Vytvoř si svého koně, se samolepkami a 3D obrázkem - NW2527269

Na objednání Miss Melody Omalovánky, kreativní sada Miss Melody Vytvoř si svého koně, se samolepkami a 3D obrázkem
cena: 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Miss Melody
Kód NW2527269
MOC 149 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Oblíbený kreativní sešit v pevných deskách s 3D obrázkem v jedinečném designu značky Miss Melody. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky koní, které si můžete sami navrhnout! K dispozici jsou též archy samolepek s nejrůznějšími potřebami a doplňky pro koně na dotvoření podle Vašich představ. Kreativní sešit z mimořádně oblíbené kolekce Miss Melody si zamilují všechny dívky!Rozměry: 15 x 18 x 1 cm.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style