MALBEC GRAN RESERVA - IFC017

Na objednání novinka MALBEC GRAN RESERVA Fabre Montmayou
cena: 1 190 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 983 Kč
Výrobce IFC Food
Kód IFC017
MOC 1 190 Kč (s DPH)
983 Kč (bez DPH)

V hodnocení Roberta Parkera získalo víno
Fabre Montmayou Gran Reserva Malbec 2007 92 bodů.

Plnotučné víno temného zbarvení přezrálých višní a  švestkového nádechu .  Mohutná vůně povidel, marmelád, sušených plodů, fialek, tabáku, čokolády a jemné kůže, přecházející do kávy a vanilky. Chuť je dokonale harmonická, typická pro odrůdu Malbec, kdy se snoubí mohutnost, kulatost, jemnost a lahodnost s jemným dotykem tříslovin a kyselin. Víno je v ústech oblé a velmi dlouhé. Zanechává dokonalý dojem.

Víno naprosto dokonale doplňuje  jihoamerický hovězí  steak ze svíčkové.  Je výborný se sýry typu Camambert či Brie, omáčkami se sušeným ovocem nebo sám o sobě. Tento Malbec je chutný ihned po otevření, ale veškeré své kvality, vůně a škálu chutí ukáže po pozvolném rozdýchání v lahvi.

Alkohol: 12,8 %
Veškeré kyseliny: 4,69 g/l
Obsah bezcukernatého extraktu: 23,50 g/l
Obsah zbytkového cukru: 1,59 g/l

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje