Luxusní kokosová svíčka - PLG0000

Není skladem Luxusní kokosová svíčka

Kod PLG94127 objednání na ilona.svicky@gmail.com Více informací

cena: 799 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 660 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 799 Kč (s DPH)
660 Kč (bez DPH)

Milujete vůni kokosu.............a třeba u moře drink "Piňa colada"..

 

Pak je tato luxusní svíčka ve skle přesně pro vás.  Romantické balení a design skla je typický pro kolekci "Zakázané ovoce".  Jemná a čerstvá vůně kokosu se mísí se špetkou citrusu a ananasu. Okouzlí vás.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style