Losos uzený plátkovaný Nowaco Exclusive 150 g

Na objednání Losos uzený plátkovaný Nowaco Exclusive 150 g
cena: 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 123 Kč
Výrobce Nowaco
Kód M030
MOC 149 Kč (s DPH)
123 Kč (bez DPH)

Dovoz lososů a filetování

Bidfood dováží z Norska několikrát týdně čerstvé lososy obecné (salmo salar) superior kvality. Celé ryby se v kralupském závodě filetují do stupně opracování Trim D (konkurence používá k uzení filety v horším opracování Trim C). Hotové filety putují k pražské partnerské společnosti, která má s uzením lososů více než dvacetiletou zkušenost.

Marinování a vyuzení filet

Marinování lososů | Strojní injektáž – Tradiční ručníMarinování se provádí ručně ve směsi soli a cukru (jiní výrobci místo této tradiční metody provádí strojní injektáž 25% solným roztokem přímo do filetů). Marinované filety se nechají uležet. Následuje omytí a osušení. Po vyuzení na štěpcích z kvalitního bukového dřeva se filety nechají pomalu chladit.

Dokončení výrobků Nowaco

Po vyuzení se z filetů odstraňuje kůže:

  • maso pro balení 150 g a 500 g se dále dočišťuje do stupně opracování Deep skinned, tzn. filety bez kůže i hnědé části masa (obvyklý stupeň bývá Skin-off, tj. bez kůže); a plátkuje se
  • maso pro variantu plátků z celého filetu o hmotnosti cca 1300 g zůstává Skin-off; naplátkovaný filet se pokládá zpět na kůži, aby si zachoval intenzivnější chuť

Losos uzený plátkovaný Nowaco obsahuje pouze maso, sůl a cukr (žádné přidané konzervanty nebo barviva). Na závěr se výrobky vakuově balí.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Prodejna otevřena.!

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 08:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Prodejna otevřena.!

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek