Losos uzený plátkovaný 150 g, Nowaco Exclusive - M030

Na objednání

Pouze pro osobní odběr - nelze zaslat přepravní společností! Více informací

cena: 149 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 129 Kč
Výrobce Nowaco
Kód M030
MOC 149 Kč (s DPH)
129 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Dovoz lososů a filetování

Bidfood dováží z Norska několikrát týdně čerstvé lososy obecné (salmo salar) superior kvality. Celé ryby se v kralupském závodě filetují do stupně opracování Trim D (konkurence používá k uzení filety v horším opracování Trim C). Hotové filety putují k pražské partnerské společnosti, která má s uzením lososů více než dvacetiletou zkušenost.

Marinování a vyuzení filet

Marinování lososů | Strojní injektáž – Tradiční ručníMarinování se provádí ručně ve směsi soli a cukru (jiní výrobci místo této tradiční metody provádí strojní injektáž 25% solným roztokem přímo do filetů). Marinované filety se nechají uležet. Následuje omytí a osušení. Po vyuzení na štěpcích z kvalitního bukového dřeva se filety nechají pomalu chladit.

Dokončení výrobků Nowaco

Po vyuzení se z filetů odstraňuje kůže:

  • maso pro balení 150 g a 500 g se dále dočišťuje do stupně opracování Deep skinned, tzn. filety bez kůže i hnědé části masa (obvyklý stupeň bývá Skin-off, tj. bez kůže); a plátkuje se
  • maso pro variantu plátků z celého filetu o hmotnosti cca 1300 g zůstává Skin-off; naplátkovaný filet se pokládá zpět na kůži, aby si zachoval intenzivnější chuť

Losos uzený plátkovaný Nowaco obsahuje pouze maso, sůl a cukr (žádné přidané konzervanty nebo barviva). Na závěr se výrobky vakuově balí.

Potraviny jsou určeny pouze pro osobní odběr, nelze zaslat přepravní společností!

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek