LEGO Stavebnice LEGO Duplo Velká podložka na stavění, 1 ks - NW1262127

Na objednání LEGO  Stavebnice LEGO Duplo Velká podložka na stavění, 1 ks
cena: 349 Kč 290 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 239 Kč
Výrobce LEGO
Kód NW1262127
MOC 290 Kč (s DPH)
239 Kč (bez DPH)

Prostorná podložka poskytne výtvorům ze stavebnic ideální základ. Nejmenší stavitelé podložku určitě ocení, protože bez podložky nemají výtvory ten správný pevný základ a stavby tak nejsou dostatečně stabilní. Podložka je vhodná pouze pro stavebnice značky LEGO Duplo. Rozměr: 38,1 x 38,1 cm.Vhodné pro děti od 1,5 do 5 let.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style