Kurz grilování s nádechem Thajska + Degustace vín Domäne Wachau - GA101

Skladem Kurz grilování s nádechem Thajska + Degustace vín Domäne Wachau

04.12.2020

k dispozici 30 míst

3 900 Kč
3 223 Kč (bez DPH)

11.12.2020

K dispozici 29 míst

3 900 Kč
3 223 Kč (bez DPH)

08.01.2021

K dispozici 30 míst

3 900 Kč
3 223 Kč (bez DPH)
Výrobce High Life

Kurz grilování teamová práce + Degustace vín Domäne Wachau

Posuňte své grilovací umění o úroveň výš. Zúčastněte se našeho kurzu grilování, ve kterém Vás naši zkušení kuchaři provedou grilováním od A do Z a navíc si pochutnáte na skvělých lahůdkách z grilu. Během kurzu si kromě lahodných receptů vyzkoušíte také různé techniky grilování na několika grilech, naučíte se jak se o svůj gril starat tak, aby Vám vydržel mnoho let a vyzkoušíte si i různé příslušenství. Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé

Informace o kurzu:

 • Nápoje v průběhu celého kurzu: welcome drink, voda, cola, káva, čaj
 • Kapacita kurzu: 25 až 30 lidí
 • Jak dlouho: začátek v 16.00, předpokládaný konec kolem 21.00
 • Kde: v našem GrilCentrum.cz na adrese Ocelářská 3, Praha 9 - Harfa

Co Vás naučíme:

Cílem kurzu je, aby jste se naučili využívat svůj gril v celé jeho škále možností. Ukážeme Vám jak gril připravit na grilování, naučíme Vás různé techniky grilování, které se hodí jak na rychlou přípravu steaků, tak na pomalé pečení, nebo dokonce uzení a ukážeme Vám různé doplňky, které z Vašeho grilu udělají venkovní kuchyň. V neposlední řadě se také naučíte jak svůj gril čistit a starat se o něj tak, aby Vám to zabralo co nejméně času a gril Vám vydržel mnoho let.

Co budeme grilovat:

 • Kuřecí křídla Sous-Vide s marinádou, opečeným chlebem a dresingy
 • Hovězí steak s máslovými grenaille
 • Smetanové kapustičky se špekem
 • Grilovaná zauzená vepřová žebírka Sous-Vide s hořčičným dipem
 • Thajské čevené kari s bambusovými výhonky, kokosovým mlékem a jasmínovou rýží
 • Tvarohový koláč s ovocem, pečený na grilu

Co budeme degustovat:

Domäne Wachau je renomované vinařství se sídlem v nejprestižnější rakouské vinařské oblasti Wachau. Strmé řadové vinice, pohodové, marginální klima a primární skalní půdy definují wachovská vína. Suchá bílá vína z oblasti Wachau jsou podle svého přírodního obsahu alkoholu spolkem Vinea Wachau dělena do následujících tří kategorií:

Steinfeder

Tráva s úzkými stébly, která roste na zdejších kamenných půdách, dala jméno této kategorii. Jemné ovocné aroma a bohatost při obsahu alkoholu max. 11,5% z něho činí lehké a svěží víno. Steinfeder je ideální průvodce k předkrmům, studeným bufetům, jako víno na party a také jako klasické "letní víno".

Federspiel

Vína označená touto kategorií se hodí k mnohým příležitostem: spojují v sobě eleganci a svěžest vín z kategorie Steinfeder a hluboké ovocné tóny kategorie Smaragd. Osvěžující ovocná chuť a elegance je ideální k masovým a rybím pokrmům. Jedná se o klasické rakouské víno, určené pro mnohé příjemné okamžiky.

Smaragd

Nádherná smaragdová ještěrka, která se sluní na wachovských prastarých kamenných půdách, se stala patronkou této kategorie. Jedná se o suché, husté a komplexní víno s typickou wachovskou finesou, obsahující minimálně 12,5 % alkoholu. Vyspělý Smaragd se velmi dobře snáší s komplexními pokrmy - víno pro velký požitek.

 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Gril Akademie

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

 • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek