Kurz grilování s Mahulenou Bočanovou - GA110

Skladem Kurz grilování s Mahulenou Bočanovou

4 500 Kč
3 719 Kč (bez DPH)
Výrobce High Life

Kurz grilováni s Mahulenou Bočanovou! Využijte jedinečné příležitosti strávit večer společně s charismatickou herečkou Mahulenou Bočanovou a jejím VIP hostem pod taktovkou profesionálního kuchaře Romana Dolejše. Naučte se připravit několikachodové gurmánské menu z prvotřídních surovin v párování s vínem a proseccem. Dopřejte sobě nebo svým blízkým unikátní večer v příjemné společnosti! Těšíme se na Vás v GrilCentrum Harfa od 17:00.

 

 

Na závěr Vám předáme certifikát s podpisem jako památku na tento zážitek.

Termín bude vždy oznámen dopředu:

Platnost Kuponu je 2 roky.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Gril Akademie

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek