Koření Weber Chicken & Rib (78g) - GW95215

Na objednání novinka Koření Weber Chicken & Rib (78g)
cena: 189 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 164 Kč
Výrobce Weber
Kód GW95215
MOC 189 Kč (s DPH)
164 Kč (bez DPH)

Weber Chicken & Rib Rub

Patří mezi dvě nejoblíbenější americké chuti pro grilování kuřete a žebírek. Je to díky lahodné chuti papriky a zajímavé nasládlosti, která je dosažena obsahem hnědého cukru v  koření.  Doporučení: koření vmasírujte do kuřete nebo žebírek před grilováním nebo pečením. Směs obsahuje: sůl, maltodextrin, hnědý cukr, česnek, papriku, ryžový koncentrát, cibule, červený pepř, přírodní kouřová esence

 


novinka
Koření Weber N´Orleans cajun (142g)

Koření Weber N´Orleans cajun (142g)

Na objednání 260 Kč (s DPH)
novinka
Weber Koření Weber Chicago Steak 156 g

Weber Koření Weber Chicago Steak 156 g

Skladem 260 Kč (s DPH)
novinka
Koření Weber Montana Steak Seasoning (107g)

Koření Weber Montana Steak Seasoning (107g)

Na objednání 199 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje