Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g) - GW01131

Na objednání novinka Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g)

Milujete pořádný steak. Více informací

cena: 260 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 226 Kč
Výrobce Weber
Kód GW01131
MOC 260 Kč (s DPH)
226 Kč (bez DPH)

Jste milovníky masa a občas si zajdete do restaurace , kde se specializují na klasické steaky, tak zvaný "steakhouse"?. Pak tady máme právě pro vás perfektní směs koření, kterou dosáhnete na klasickou chut  grilovaného steaku, ale i hamburgru nebo paprik  a pečených brambor. Jak na to: vmasírujte koření do vepřového či hovězího masa, v případě hamburgru přidáme do připraveného mletého masa. Zeleninu pouze kořenící směsí posypeme, a připravujeme dále jak jste zvyklí.

novinka
Koření Weber Roasted Garlic & Herb (156g)

Koření Weber Roasted Garlic & Herb (156g)

Na objednání 260 Kč (s DPH)
novinka
Koření Weber Smokey Mesquite (171g)

Koření Weber Smokey Mesquite (171g)

Na objednání 260 Kč (s DPH)
novinka
Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g)

Koření Weber Chicago Steak Seasoning (156g)

Na objednání 260 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje