Koření Weber Chicago Steak (794g) - GW00024

Na objednání novinka Koření Weber Chicago Steak (794g)

Bez glutamatu Více informací

cena: 590 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 513 Kč
Výrobce Weber
Kód GW00024
MOC 590 Kč (s DPH)
513 Kč (bez DPH)

Chicago steak seasoning je vynikající na grilované steaky nebo hamburgry. Doporučujeme na sezoní zeleninu jako houby, červené papriky a přílohy - brambory. Postup: před grilováním vmasírujte směs koření do masa. Zeleninu posypte kořenící směsí. Směs obsahuje: sůl, česnek, mix bylinek a koření, červené papriky, červený pepř.

 

Recept: "Blue cheese steak" v české verzi "steaky s nivou"

 

4 steaky, 1 malá lžička oleje smíchaná s 2-3 lžičkami našeho koření, hrst rozdrobené nivy

Potřít steaky směsí oleje a koření, grilujeme přímým grilováním do doby , jak chcete = rare, medium, well done. Ihned po vyndání z grilu posypeme nivou, a necháme steak odpočívat, zhruba 5 minut, sýr se nám krásně rozteče. Doporučujeme udělat čepičku s alobalu ve kterím jsou dirky, aby se steak se sýrem doladil, a udržel si teplotu.

novinka
Koření Weber Bold Chipotle (596g)

Koření Weber Bold Chipotle (596g)

Na objednání 790 Kč (s DPH)
novinka
Weber Marinada Weber Sesame Ginger (32g)
novinka
Koření Weber Beer Can Chicken (156g)

Koření Weber Beer Can Chicken (156g)

Skladem 260 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje