Koření Weber Beer Can Chicken (156g) - GW01122

Skladem novinka Koření Weber Beer Can Chicken (156g)
cena: 260 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 226 Kč
Výrobce Weber
Kód GW01122
MOC 260 Kč (s DPH)
226 Kč (bez DPH)

Kombinace tohoto koření vám přinese neobyčejný zážitek při úpravě celého kuřete. Dosáhnete neuvěřitelného chuťového zážitku bylinkové křupavé kůžičky a jemného pivního ochucení vnitřku kuřete. Je také vynikající pro přípravu kuřecích prsíček, krůtího masa

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje