Kompozitová plynová láhev 5 kg - HL PLYN5KG

Skladem Kompozitová plynová láhev 5 kg
cena: 2 190 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 809 Kč
Výrobce Hexagon Ragasco
Kód HL PLYN5KG
MOC 2 190 Kč (s DPH)
1 809 Kč (bez DPH)

PG-plynové lahve Kompozit téměř dvakrát lehčí než ocelové PB lahve přes průsvitný obal je vidět hladina plynu nevybuchují ani při otevřeném ohni ani při nárazech jsou odolné vůči korozi i vůči ultrafialovému záření uzpůsobené pro skladování i manipulaci v několika vrstvách jsou vybaveny elektronickým čipem lze je plnit plynem na všech typech čerpacích plynových zařízeních vykazují minimální náklady po celou dobu používání prošly náročnou certifikací institutu TÜV (Německo) a Gosstandard (Rusko)

UPOZORNĚNÍ:
Plná lahev se nedá posílat poštou. Pouze prázdná!!!!

Plná láhev pouze na osobní odběr.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek