Kočka a kotě - sada svícínků - PLG0000

Skladem novinka Kočka a kotě - sada svícínků

kod PLP92105 objednaní na ilona.svicky@gmai.com Více informací

cena: 1 235 Kč 999 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 825 Kč
Výrobce Design
Kód PLG0000
MOC 999 Kč (s DPH)
825 Kč (bez DPH)

Elegantní čisté linie svícínků. Vyrobeno z pryskyřice, bílá hladká glazura. Maminka je 12 cm vysoká, skleněný kalíšek lze využí jak pro čajovku tak pro votivku. Kotě je pouze na čajovku, 8 cm vysoké.

 

Kouzelný dárek. Přijďte si vybrat do kamenného obchodu Grilcentrum, Modřanská 80, Praha 4. Těšíme se na vás.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style