Keramická plancha 49 x 35 cm, Weber 17509 - GW17509

Skladem Keramická plancha 49 x 35 cm, Weber 17509

Keramická grilovací deska s nepřilnavým povrchem, 49 x 35 cm Více informací

cena: 1 790 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 1 479 Kč
Výrobce Weber
Kód GW17509
MOC 1 790 Kč (s DPH)
1 479 Kč (bez DPH)

Keramická plancha 49 x 35 cm, Weber 17509

Keramická grilovací deska - plancha, ideální na grilování mořských plodů nebo zeleniny.

Připravte si nezapomenutelné chvíle na zahradě - s planchou je snadné na grilu připravit několik porcí karbanátků, krevety, chřest nebo palačinky. Keramický nepřilnavý povrch zajistí, že se na planchu nic nepřichytí, kvalitní keramika umožňuje planche zůstat dlouho nahřátou a rukojeti usnadňují manipulaci.

  • Materiál: keramika - vhodné pro mytí v myčce nádobí
  • Rozměry: 49 x 35 x 2 cm

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!