Kampotský pepř fermentovaný, 50 g, La Plantation - KSP50RP

Skladem novinka

Fermentovaný Kampotský pepř s jemným ovocným aroma, balení 50 g Více informací

cena: 359 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 312 Kč
Výrobce La Plantation
Kód PL550252
MOC 359 Kč (s DPH)
312 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Kampotský pepř fermentovaný v soli, 50 g, La Plantation

Inovativní podoba černého pepře fermentovaného v soli, která vznikla v La Plantation. Zelený pepř je ihned po sklizení fermentován v mořské soli tak, aby si zachoval maximální čerstvost jednotlivých zrnek a vytvořil jedinečné aroma, které u žádného jiného sušeného pepře nenajdete. Fermentovaný Kampotský pepř je mimořádně oblíbený u Michelinských kuchařů, jako je Peter Sanchez-Iglesias, Michel Roux Jr., Tom Kerridge a další. Bobulky pepře jsou jemné na skus, po rozkousnutí následuje nevídaná exploze harmonických chutí pepře a soli.

Fermentovaný pepř má jemný, komplexní a harmonický nástup s jemným ovocným až květinovým aroma. Je svěží a voňavý, pálivost je jemnější, zato unikátní chuť přetrvává po dlouhou dobu. Na jazyku se Vám roztančí nevídané ovocné citrusové tóny s komplexní vyváženou chutí, doprovázenévůní medu.

Fermentovaný pepř je geniální v jemných omáčkách, s citronem na rybě, nebo jako zcela nečekaný condiment k dochucení hotových pokrmů.

Fermentovaný Kampotský pepř je vyráběný z toho nejkvalitnějšího černého Kampotského pepře z La Plantation. Každé balení obsahuje pouze 100% organickou kvalitu toho nejlepšího Kampotského černého pepře, ručně zpracovaného, sluncem sušeného a ještě na farmě zavakuovaného. Pokud chcete jeho prvotřídní kvalitu uchovat co nejdéle, skladujte jej ve skle na temném místě.

  • Ideální k dochucení omáček, masa, zeleniny, steaků a BBQ pokrmů
  • Balení 50 g

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek

Obrázek