Kampotský pepř červený, 50 g, La Plantation - KRP50RP

Na objednání novinka Kampotský pepř červený, 50 g, La Plantation

Červený Kampotský pepř s nasládlým až ovocným aroma, balení 50 g Více informací

cena: 359 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 312 Kč
Výrobce La Plantation
Kód PL550320
MOC 359 Kč (s DPH)
312 Kč (bez DPH)

Kampotský pepř červený, 50 g, La Plantation

Červený Kampotský pepř je skutečným Rolls-Roycem mezi pepři - a to jak svou vzácností, tak i kvalitou. Ta nejzralejší zrnka pepře jsou zrníčko po zrníčku pečlivě vybírána a sušena na slunci. Z červeného pepře je možné po namočení odstranit slupku a získat tak pepř bílý.

Červený pepř není tak intenzivní jako pepř černý, překvapí však jeho unikátní nasládlé až ovocné aroma, které jinde nenajdete. Vyváženost chuti a aroma je skutečně jedinečná a nástup pálivosti je pozvolný - to vše společně vytváří fenomenální chuťový zážitek.

Červený Kampotský pepř je dokonalý na zvěřině, kachně, vepřovém a hovězím mase, vynikající je též k dochucení salátových dresingů. Zcela nové zážitky slibuje kombinace se sladkými pokrmy, zejména s dezerty a čokoládou.

Každé balení obsahuje pouze 100% organickou kvalitu toho nejlepšího Kampotského černého, ručně zpracovaného, sluncem sušeného a ještě na farmě zavakuovaného. Pokud chcete jeho prvotřídní kvalitu uchovat co nejdéle, skladujte jej ve skle na temném místě.

  • Ideální na zvěřině, kachně, vepřovém a hovězím mase, nebo do salátových dresingů
  • Balení 50 g

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

POZOR, změna otevírací doby!

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00

 

Obrázek

Obrázek