Kampotský pepř bílý, 50 g, La Plantation - KWP50RP

Skladem novinka

Bílý Kampotský pepř s jemnou delikátní vůní, balení 50 g Více informací

cena: 359 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 312 Kč
Výrobce La Plantation
Kód PL550337
MOC 359 Kč (s DPH)
312 Kč (bez DPH)
kulinářské umění

Kampotský pepř bílý, 50 g, La Plantation

Bílý Kampotský pepř prochází nejdelším výrobním postupem, kdy jsou plně zralé červené bobule zbaveny slupky a poté sušeny několik dní na slunci. Pouze tímto způsobem lze vyrobit vysoce kvalitní pepř, který je unikátní svojí chutí i použitím. Časté předsudky o nedobré chuti a aromatických vlastnostech bílého pepře vycházejí z produktů nízké kvality, vycházející ze zpracování nezralých zelených bobulí.

Bílý Kampotský pepř má jemnou delikátní vůni, při odeznívání pálivosti se objevují jemné ovocné tóny. Bílý pepř je díky odstranění slupky a zpracování čistého jádra pepře mimořádně jemný - zvýrazňuje chuťové vlastnosti pokrmu bez nežádoucích chuťových interakcí. Pokud chcete z vynikajícího pokrmu udělat pokrm dokonalý, užijte právě bílý Kampotský pepř!

Každé balení obsahuje pouze 100% organickou kvalitu toho nejlepšího Kampotského černého pepře, ručně zpracovaného, sluncem sušeného a ještě na farmě zavakuovaného. Pokud chcete jeho prvotřídní kvalitu uchovat co nejdéle, skladujte jej ve skle na temném místě.

  • Ideální do světlých omáček, k rybám, salátům, nebo zelenině
  • Balení 50 g

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje

GrilCentrum Modřany

Modřanská 80, P-4, 143 00

Tel: +420 775 402 769

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 


GrilCentrum Harfa

Ocelářská 3, P-9, 190 00

Tel: +420 602 308 830

Otevírací doba:

  • Po - Pá: 09:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00

 

Obrázek

Obrázek

Obrázek