Hrnek s hvězdičkami - K55512244

Na objednání Hrnek s hvězdičkami Cena za 1/ks
cena: 250 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 206 Kč
Výrobce Design
Kód K55512244
MOC 250 Kč (s DPH)
206 Kč (bez DPH)

Elegantní design vám vždý zpříjemní čas s šálkem vašeho oblíbeného čaje či kávy. Provedení: 280ml, glazovaná keramika. Výběr z dvou variant: buď bílý hrnek s šedými hvězdičkami nebo šedý základ a bílé hvězdičky. Dohromady vytváří krásné duo. Při nákupu přes e-shop specifikujte v poznámce , kterou variantu designu chcete. V případě zájmu lze i dárkově zabalit do celofánu s mašličkou.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!