High Life Vepřová žebírka (selečí) v BBQ marinádě 0,5kg - M010

Skladem High Life Vepřová žebírka (selečí) v BBQ marinádě  0,5kg
cena: 199 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 164 Kč
Výrobce High Life
Kód M010
MOC 199 Kč (s DPH)
164 Kč (bez DPH)

Naše vepřová (selečí) žebra jsou předpřipravená, namarinovaná v exceletní marinádě, která u nás nemá konkurenci. Následně zamražená. Jejich příprava je tedy velice snadná. Po rozmražení vyjmete z obalu a pouze po každé straně po 7mi minutách ogrilujete. Udělejte si víkendovou chuťovku, které zaručeně žádná návštěva neodolá
darek zdarma
Stojan na kotlety a žebírka pro BBQ 57 cm

Stojan na kotlety a žebírka pro BBQ 57 cm

Na objednání 799 Kč (s DPH)

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Suroviny pro gril a nápoje