High Life Velká sada 5000 FUN gumiček - GC AQ1026

Skladem High Life Velká sada 5000  FUN gumiček
cena: 290 Kč 239 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 197 Kč
Výrobce High Life
Kód GC AQ1026
MOC 239 Kč (s DPH)
197 Kč (bez DPH)


Neobsahuje ftaláty odkaz na protokol ze zkoušky

Toto balení neobsahuje pletací stav.

Gumičky jsou největším aktuálním hitem mezi hračkami a už se rozšiřují také mezi české děti. Pestrobarevné náramky z gumiček obtočily celý svět. Nosí je papež František, princ William s Kate, dokonce i vévodkyně Camilla. Na zápěstí gumičkový náramek natáhl i David Beckham. Pletení náramků rozvíjí zručnost a odpoutá děti od počítačů. Toto doposud největší vydané balení obsahuje vše, co budete potřebovat k zábavnému duhovému tkaní.


Toto balení obsahuje cca 5000 ks gumiček.

 


Gumičky si oblíbíte i vy. Barevné a kreativní sety vás nikdy neomrzí. Pomocí jednoduchých nástrojů vytvoříte veselé barevné náramky či jiné šperky. Je to snadné, rychlé a celkový výsledek zaručeně stojí za to. Vyzkoušejte si to i vy a vytvořte např. originální barevnou sadu, kterou můžete nosit vy či vaši blízcí. Šperky, které z loom bands gumiček uděláte, mohou posloužit jako netradiční dárek, co potěší.

Fun gumičky je skvělá sada duhových gumiček a stavu k pletení náramků, přívěsků, prstenů, naušnic.

Pokud si chcete vyzkoušet vytváření nádherných pestrobarevných doplňků, doporučujeme pracovat podle mnoha návodů na Youtube a pokud se vám bude dařit a budete potřebovat více materiálu, můžete si zakoupit samotné gumičky.

Princip pletení je velmi jednoduchý a i méně zruční zvládnou základní vzory během pár minut. Náramky se snadno pletou na plastovém stavu. Stačí jednoduše natahovat gumičky, splétat a různě střídat barvy. Pletení vlastních náramků pomocí stavu je velice zajímavá tvůrčí činnost. Samozřejmě, že kromě náramků si můžete udělat i prsteny, náhrdelníky, náušnice nebo přívěsky.

Zkuste se ozdobit originálními silikonovými šperky. Můžete si vytvořit doplněk podle vlastního vkusu či nálady. Černobílou variaci, křiklavé a neonové barvy, tlumené odstíny apod. Jednoduché nebo komplikované vzory, jednobarevné, vícebarevné, záleží jen na vás. Slaďte vaše doplňky se silikonovým šperkem. Zvolíte dnes jednobarevnou kabelku? Udělejte si k ní jednobarevný náramek. Co třeba rockový styl, kožená bunda, džíny a černobílou variantu šperků? Vše můžete mít právě teď.


Tahle absolutní novinka na trhu zajisté potěší nejen Vaše děti ale také Vás. Jednoduchá smyčka umožňuje vytvářet jedinečné náramky, náhrdelníky, prsteny a další!

100% dárek, který děti odláká od televize nebo od počítače.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style